Fotografia zwierząt i zwierzęca fotografia produktowa

Zwierzęta towarzyszą mi w życiu od zawsze. Najpierw namawiałam rodziców na królika Basię, później był chomik Fuks. Pierwszy kot, którego przyniosłam do domu był cudownym czarnuszkiem i nazwałam go Syriusz – po jednym z moich ulubionych bohaterów z Harry’ego Pottera. Na przełomie liceum i studiów zaczęłam interesować się fotografią. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że fotografia zwierząt i zwierzęca fotografia produktowa będą tematami fotograficznymi, które tak pokocham i połączą moje dwie pasje. Zwierzęta i fotografię.

W 2016 roku założyłam działalność fotograficzną, do której rozwoju szybko dołączył mój obecny mąż. Aktualnie wspólnie prowadzimy firmę fotograficzną. Wzajemnie się uzupełniamy i mamy ogromną chęć ciągłego rozwoju.

Nie tylko zwierzęta...

Dzięki dwóm punktom widzenia, możemy się rozwijać na kilku płaszczyznach. Fotografujemy nie tylko zwierzęta, ale wykonujemy też sesje produktowe. Zarówno te z czworonożnymi modelami, jak i bez. Nasze sesje stricte produktowe znajdziecie TUTAJ.  Działamy także na ślubach i na sesjach plenerowych. Jeśli jesteście ciekawi naszych kadrów z udziałem dwunożnych modeli zerknijcie o TUTAJ. Dzięki pracy w różnych, fotograficznych dziedzinach nabieramy więcej doświadczenia. Niejednokrotnie przenosimy doświadczenie zdobyte na innym polu do fotografowania zwierząt. To bardzo satysfakcjonujące!

NASZĄ FOTOGRAFICZNĄ OFERTĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Jeśli chcecie zobaczyć inne nasze sesje ze zwierzakami, to sprawdźcie naszego BLOGA , gdzie staram się regularnie dodawać efekty wszystkich sesji.

I bądźcie z nami na bieżąco: INSTAGRAM/FACEBOOK 🙂