Oferta sesji zwierzęcej

Twój zwierzak to Twoje oczko w głowie? Nigdy nie potrafisz zrobić mu dobrego zdjęcia? A może prowadzisz hodowlę i potrzebujesz zdjęć? Super! Od tego właśnie jesteśmy! Sesja pupila lub sesja z pupilem to fantastyczny sposób na wspólne spędzenie czasu ze zwierzakiem. To też bezcenna pamiątka na długie lata, a w przypadku hodowli niezastąpiona pomoc w znalezieniu dobrych domów dla maluchów.

Jaka sesja Ci się marzy? Taką Ci zrobimy!

– Sesja plenerowa.

– Sesja studyjna na jednolitym, kolorowym tle – do wykonania także w Twoim domu.

– Sesja domowa.

– Sesja zwierzak + jego człowiek.

 

Po co Ci zdjęcia zwierzaka i jak wygląda współpraca?

Zdjęcia to ponadczasowa pamiątka. Sami z przyjemnością wracamy do zdjęć sprzed lat – zarówno naszych, jak i naszych kotów. Wszyscy zmieniamy się całe życie i poza wspomnieniami zostają nam właśnie fotografie.

 

Naszych modeli do niczego nie zmuszamy, a do tak zwanego pozowania zachęcamy je tylko przy pomocy smaczków i ulubionych zabawek. Na zdjęciach staramy się pokazać ich charakter. Zatrzymujemy w kadrach zwierzakową codzienność…

 

Jakie zdjęcia dostaniesz?

– Naturalne, żywe, z ponadczasowymi kolorami. Nie jesteśmy fanami modnych filtrów z Instagrama. Stawiamy na klasykę.

– Z ciekawymi, nietuzinkowymi kadrami. Lub całkiem zwykłe, ale jednocześnie wyjątkowe, bo pokazujące codzienne życie.

– Pokazujące charakter Twojego zwierzaka i Waszą więź. 

– O wysokiej jakości – zdjęcia nadają się na fotoobrazy i plakaty do powieszenia na ścianie. 

OFERTA

  • Mini sesja zwierzakowa w Rzeszowie (studio/plener/sesja domowa) – 10 zdjęć/350zł. Każde dodatkowe ujęcie 35zł. Czas trwania: 45 minut.
  • Podstawowa sesja zwierzakowa w Rzeszowie  (studio/plener/sesja domowa) – 15 zdjęć/450zł. Każde dodatkowe ujęcie 35zł. Czas trwania: do 1,5h. Zdjęcia w wersji cyfrowej online.
  • Rozszerzona sesja zwierzakowa w Rzeszowie lub innym mieście (plener, sesja domowa, mobilne studio) – min. 25zdjęć/700zł. Czas trwania: do 2,5h. Zdjęcia w wersji cyfrowej online i drukowanej w formacie 15x23cm. Finalna ilość zdjęć zależy od zaangażowania modeli…:) 
 
Jeśli nie jesteś z Podkarpacia, a marzysz o sesji z nami, koniecznie napisz do nas wiadomość z informacjami skąd jesteś. Jeśli pojawił lub pojawi się ktoś z Twojej miejscowości, wtedy planujemy wyjazd w terminie, który wszystkim odpowiada. Przy minimum dwóch sesjach rozszerzonych w jednej miejscowości nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za koszt dojazdu. Nie możemy się doczekać aż stworzymy razem coś pięknego!