Cześć! Miło mi Cię widzieć na mojej kociostronie. Nazywam się Paulina i kocham zwierzęta od kiedy pamiętam. Dzielę się tu z Wami moimi doświadczeniami i opiniami. Fotografuję także koty i kocie produkty – szczegóły znajdziesz w zakładce OFERTA.

nasze koty

gosia

Ur. 2017r.  Niebieskooka, charakterna kotka o nietuzinkowym umaszczeniu. Przygarnięta jako maluszek. Lubi aportować kulki z papieru i wskakiwać domownikom (a czasem i gościom) na plecy.

piotruś

Ur. 2017r. Wygadany biało-czarny kocurek z hipnotyzującym spojrzeniem żółtych oczu. Adoptowany z rzeszowskiego Schroniska „Kundelek”, jako kilkumiesięczny kociak. Jego główne hobby to… jedzenie. Lubi też polować na muchy i przeszukiwać szuflady w poszukiwaniu gumek do włosów.

nasz świat

Zawodowo fotografuję w Notofoto Studio – firmie fotograficznej, którą tworzę razem z moim mężem – Maćkiem. To on, cierpliwie pomaga mi tworzyć tę stronę.

Fotografowanie kotów przyszło z czasem i było dla mnie czymś naturalnym. Stąd też pojawił się pomysł na założenie bloga i podzielenie się kociokadrami z większym gronem odbiorców. Mam nadzieję, że spędzicie tu z nami miło czas.

Pssst! W naszym domu rządzą koty! (I od niedawna mały człowiek…;))