Blog Dla Kociarzy Dom Gadżety Recenzje

Poduszka z podobizną kota od Pawillows

Kotów nigdy za wiele! Wychodząc z tego założenia, chętnie zgłosiliśmy się do testów unikatowych poduszek od polskiej firmy Pawillows – w ramach Plebiscytu Sfinksy 2021. Takim sposobom w nasze łapki trafiły poduszki z podobiznami naszych kotów. Rewelacja!

Poduszka z podobizną kota – Twojego kota!

Poduszki z przypadkowymi zwierzakami widziałam jakiś czas temu w jednym ze sklepów. Zatrzymałam się wtedy przy nich i pomyślałam sobie, że to fajny pomysł, ale niekoniecznie taką poduszkę chciałam kupić. Jednak, kiedy mogłam sobie taką poduszkę u Pawillows spersonalizować, to moje serce zabiło mocniej.

poduszka z podobizną kota
Pawillows opinie

Jak to działa? Na poduszkach od Pawillows może się znaleźć wizerunek każdego kota i psa. Grunt to dobrze przygotowane zdjęcie – zrobione w dobrym świetle, od frontu, na wysokości oczu zwierzaka. Zwierzak może siedzieć lub leżeć. Ekipa Pawillows chętnie podpowiada, które zdjęcie nada się do druku najbardziej. Sama wysłałam firmie kilka zdjęć Gosi i Piotrusia do wyboru – rozpakowując paczkę miałam niespodziankę. Co więcej, poduszki można spersonalizować także z drugiej strony. My zdecydowaliśmy się na wydruk naszego logo i imion zwierzaków, ale jest to kwestia wyboru. Tył może też pozostać pusty – biały. Choć uważam, że wydrukowane imię pupila to fajna sprawa!

Pawillows opinie
poduszki z kotem
poduszki z kotem

Poduszka w praktyce

Nie ma co ukrywać, że poduszki wywołują szerokie uśmiechy na twarzach wszystkich domowników i naszych gości. Nie dość, że kolory wydruku są bardzo wiernie odwzorowane, to poduszki są rzeczywistych (40x25cm) – kocich rozmiarów. Można się pomylić, serio! 😉 Nadal są momenty, kiedy patrzę na Gosię lub Piotrusia, żeby po chwili się zorientować, że to… poduszka. Można też wybrać poduszkę mniejszą – 25x17cm. Różnica w cenie jest niewielka, więc polecalibyśmy jednak tę większą poduszkę, która na dzień dzisiejszy, w wersji podstawowej, kosztuje 59zł.

Poduszki stanowią świetną ozdobę i fantastyczną pamiątkę na długie lata. Są mięciutkie i delikatne, wykonane z mikrofibry, wykorzystywanej do produkcji pościeli. Niestety, przez to też podatne są na kocie pazurki, więc trzymam je poza zasięgiem naszych mruczków, bo Piotruś chętnie by sobie z nich zrobił tzw. kopacz…;) Ale jeśli Wasze koty są bardziej reformowalne, to nie macie się czego bać. W trakcie normalnego używania poduszek przez dwunożnych, nic im nie grozi. Ważną sprawą jest, że poduszki można prać, więc nie trzeba obawiać się ich zabrudzenia.

Poduszki Pawillows
poduszka z podobizną kota
poduszka z podobizną kota
poduszka z podobizną kota
poduszka z podobizną kota

Podsumowując, uważam, że poduszka z podobizną kota, to naprawdę fantastyczny pomysł! Zwłaszcza, jeśli darzy się tego kota szczególnym uczuciem…:) Poduszka świetnie sprawdzi się także jako prezent dla kociarza – jestem pewna, że wywoła uśmiech nie tylko na twarzy obdarowanego!

Psssst, bądźcie z nami na bieżąco: INSTAGRAM/FACEBOOK 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx