Blog Legowiska Recenzje Sesje

Namiot dla kota – produktowa sesja skąpana w słońcu

Praca wre! I w końcu pora na publikację jej efektów… Dziś więc prezentujemy Wam wyjątkowy namiot dla kota. Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność wykonać sesję produktową dla świeżutkiej, polskiej firmy, tworzącej takie cuda. Jako, że kochamy koty, lubimy wspierać polskich producentów, a fotografia to nie tylko nasza praca, ale i pasja, to poniższa sesja była naprawdę miłym doświadczeniem…:)

namiot dla kota

Namiot dla kota przed naszym obiektywem

Sesja z kotem, to zawsze mniejsze, lub większe wyzwanie. Nigdy kotów do współpracy nie zmuszamy. To też zresztą byłoby widać na zdjęciach – kocia mowa ciała może nam zdradzić bardzo dużo. Kiedy nasze koty nie mają nastroju na zdjęcia, odpuszczamy – nic na siłę. Do sesji z namiotem mieliśmy dwa podejścia. Za pierwszym razem nie do końca dopisała nam… pogoda – zależało nam na słonecznych kadrach. Za drugim razem mieliśmy nadzieję, że kociaki będą chętne do współpracy, bo pogoda zagrała idealnie. Na szczęście małe przemeblowanie i przede wszystkim nowy gadżet wzbudziły zainteresowanie w naszych mruczkach. Misja została zakończona sukcesem!

Tipi dla kota, które fotografowaliśmy, występuje w trzech kolorach. Choć podobają nam się wszystkie, to najbardziej nam przypadł do gustu głęboki, ciepły brąz, ładnie nazwany bourbonem.

Sesję zdominował Piotruś i długo po skończeniu zdjęć nie chciał z namiotu wyjść…;) Ale Gosi też udało się wtrącić swoje trzy grosze, a po sesji role całkiem się odwróciły.

Namiot okazał się bardzo fotogenicznym i wdzięcznym tematem do zdjęć, więc z efektu końcowego jesteśmy naprawdę zadowoleni. Życzymy miłego oglądania – łapcie trochę słońca!

namiot dla kota
namiot dla kota
namiot dla kota
namiot dla kota
sesja produktowa koty
sesja produktowa dla kota
sesja produktowa koty
namiot dla kota
kocia sesja zdjęciowa
tipi dla kota
namiot dla kota
namiot dla kota
sesja z kotami
kocia sesja produktowa
namiot dla kota
kot w tipi

Namiot dla kota z powyższej sesji znajdziecie TUTAJ. Jest naprawdę super! Nasze koty polecają i my też – cieszy ludzkie oko! Zachęcam też do sprawdzenia innych naszych kocich sesji, których z czasem (mam nadzieję!) będzie coraz więcej.

Zerknijcie też na Fotografa od rzeczy – znajdziecie tu inne nasze sesje produktowe. Z kotami i nie tylko…:)

Psssst, bądźcie z nami na bieżąco: INSTAGRAM/FACEBOOK 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx