Blog Dla Kociarzy Gadżety Recenzje

Plakat z kotem (Twoim kotem!) od Meow Kocie!

Każdy kociarz wie, że gadżetów z kocim motywem nigdy w domu za wiele! A te, które zajmują przestrzeń pionową (bo pozioma i tak już należy do kotów), cieszą jeszcze bardziej. Dziś więc na tapetę (dosłownie!) bierzemy plakat z kotem. A właściwie z dwoma kotami – naszymi kotami – od Meow Kocie!

plakat z moim kotem

Plakat z kotem, jako… nowoczesny obraz

Przyznam szczerze, że nasze mieszkanie jest dość mocno „obwieszone” wszelakimi zdjęciami i obrazami. Ale na szczęście miejsce na ścianach jeszcze się nam nie kończy, więc plakat słusznych rozmiarów zmieścił się bez problemu. Nie było zresztą innej opcji! Bo czy można odmówić uroczym, kocim pyszczkom? Nie sądzę… Zwłaszcza, jeśli te pyszczki, to pyszczki Waszych kotów w formie dopracowanej grafiki.

A takie cuda tworzy Kasia z Meow Kocie. U Kasi możecie zamówić grafikę ze swoim kociakiem lub psiakiem. Na naszym plakacie znalazły się pyszczki zarówno Gosi, jak i Piotrusia. Tak rzadko mają ochotę pozować wspólnie do zdjęć, więc cieszę się, że przynajmniej na grafice występują w duecie…;)

plakaty z kotami
plakat z kotem

Diabeł tkwi w szczegółach!

To, co podoba mi się najbardziej, to… szczegóły! Plamka na nosie, nietypowe umaszczenie zwierzaka. Mówisz, masz! Wszystkie znaki szczególne, które wyróżniają nasze koty znalazły się na plakacie. Dzięki temu widzę na tej grafice nasze dwa cudaki, a nie randomowe (choć kocham wszystkie futra;)) koty.

W paczuszce znaleźliśmy też dwa pionowe plakaty z naszymi kociakami w formie szkicu. A oferta Meow Kocie stale się poszerza… W sklepie znajdziemy coraz to bardziej kreatywne grafiki. Chciałoby się mieć je wszystkie, tylko miejsca na ścianach już coraz mniej…;)

meow kocie opinie
szkice kocie
plakat z kotem

Na koniec warto wspomnieć, że plakaty są drukowane na wysokiej jakości papierze. Ich kolory są wyraziste i głębokie. Plakat wisi już u nas kolejny miesiąc (trochę mnie dopadł niedoczas, a wpis cierpliwie czekał na swoją kolej) i nic się z nim nie dzieje. Mimo że jest dość mocno codziennie narażony na światło dzienne.

Także nie pozostaje mi nic innego jak polecić Meow Kocie, Kasię i jej fantastyczną twórczość! My jesteśmy zachwyceni!

szkic kot
szkice z kotem

Psssst, bądźcie z nami na bieżąco: INSTAGRAM/FACEBOOK 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx