Blog Karmy i przysmaki Recenzje

Karma dla kota Natural Code, czyli jaki smak dziś wybierasz?

Przy okazji trwania plebiscytu Sfinksy 2020 mamy okazję poznać wiele nowych firm, oferujących wysokiej jakości produkty dla kotów. Jedną z nich jest włoska marka Natural Code. W ofercie Natural Code znajdziemy aktualnie puszki dla kotów o gramaturze 85 i 170g, a także saszetki. Dziś skupimy się na na mniejszych puszkach i postaramy się odpowiedzieć na pytanie jaka jest karma dla kota Natural Code?

karma dla kotów Natural Code

Karma dla kota Natural Code – kolorowo i smacznie

Karma dla kota Natural Code, którą testowaliśmy, to karma filetowa. Oznacza to, że nie może być traktowana jako regularny posiłek, a raczej jako urozmaicenie diety i/lub przysmak. Nasze koty uwielbiają filetówki, w związku z czym testy niewątpliwie były bardzo smaczne…;)

Natural Code posiada ciekawy system oznaczania smaków kodami. Na większości opakowań znajdziemy krótki symbol, dzięki któremu nie musimy pamiętać nazwy pełnego smaku, który najbardziej przypasował naszym mruczkom. Wystarczy, że zapamiętamy, że była to np. puszka o numerze 09. Sprytne, prawda? Dodatkowo puszki są bardzo… kolorowe, co sprawia, że podobają nam się jeszcze bardziej! Trzeba przyznać, że prezentują się naprawdę super!

filetówki Natural Code
Natural Code skład

Czym charakteryzuje się karma Natural Code?

Bardzo ważne dla nas jest, żeby podawać mruczkom karmę najwyższej jakości. Co w związku z tym wyróżnia karmę Natural Code?

  • Ogromny wybór smaków! W ofercie Natural Code znajdziemy kilkadziesiąt smaków do wyboru. To naprawdę bardzo dużo! Z taką dużą paletą smaków zdecydowanie łatwiej jest znaleźć smak, który nasz kot pokocha.
  • W karmie znajdziemy przede wszystkim naturalne składniki. Mięso pochodzi z certyfikowanych gospodarstw wolno wybiegowych. Ryby poławiane są w oceanach, a warzywa są najwyższej jakości.
  • Składniki gotowane są na parze. Jednocześnie są konserwowane wodą, w której się gotują.
  • W karmie nie znajdziemy sztucznych barwników i polepszaczy smaku.
  • Karmy Natural Code posiadają certyfikaty Dolphin Safe i Sea Water Fish.
Karma dla kota Natural Code
opinie o karmach filetowych

Karmy pachną przyjemnie. A nasze koty bez wątpienia za nimi szaleją! Bardzo posmakował im chyba każdy smak, jaki miały okazję do tej pory spróbować. Konsystencja karmy jest lekka, dzięki zawartej w karmie wodzie.

Warto jeszcze wspomnieć, że firma Natural Code od 2014 roku współpracuje z Wydziałem Nauk Weterynaryjnych Uniwersytetu w Turynie. Toteż możemy mięć pewność, że karmy są bezpieczne i odpowiednie dla potrzeb żywieniowych naszych pupili.

filetówki recenzje
 karma filetowa dla kota
Natural Code blog

Jesteśmy bardzo ciekawi jak firma się dalej rozwinie, dlatego mocno jej kibicujemy! Wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze, także trzymamy kciuki.

Więcej recenzji napisanych w ramach Plebiscytu Sfinksy 2020 i nie tylko znajdziecie na naszym blogu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx