Blog Sesje

Kocia sesja zdjęciowa – czy może być rozkoszniej?

Kolejna kocia sesja zdjęciowa za mną! Tym razem modeli było dwóch. Uściślając: pozowała piękna, niebieskooka kotka Tosia – szkocka zwisłoucha, a towarzyszył jej uroczy kocurek egzotyczy Amor. Jeśli miałabym jednym słowem opisać tę sesję, to powiedziałabym: rozkoszna. Tylko spójrzcie na te pyszczki, te łapki! No zakochać się można…;)

Mruczki bardzo chętnie współpracowały z obiektywem – za każde zrobione zdjęcie otrzymywały solidną porcję głasków, których się wręcz domagały. Cudowne miziaki! Ale oczywiście nie obyło się też bez motywacyjnych przysmaczków…

kocia sesja zdjęciowa
sesja zdjęciowa kotów
kocie sesje rzeszów
kocia sesja zdjęciowa w rzeszowie

Było też trochę szaleństw z wędką i walka o pałeczkę do uszu, która ostatecznie została przez złych (czyt.: odpowiedzialnych) człowieków skonfiskowana.

Później chwila relaksu i jeszcze więcej przysmaczków. Próbowałam też uchwycić tę dwójkę na jednym zdjęciu, ale ostatecznie sesję zdominowały zdjęcia solo. Wygląda na to, że zarówno Amorek jak i Tosia mają parcie na szkło…;) Ale już nie gadam – niech zdjęcia tym razem opowiadają za mnie. Życzę miłego oglądania!

sesja kota
kocie sesje zdjęciowe
sesja zdjęciowa kota
kot z wędką
zabawy z kotem
dwa koty
kocia sesja
kocia sesja zdjęciowa
niebieskooki kot
kot na sesji zdjęciowej
biały szkocki fold
kot z niebieskimi oczami
kot egzotyczny zdjęcia
kot egzotyczny jak wygląda

Praca z takimi modelami była dla mnie czystą przyjemnością. Kocia sesja zdjęciowa ponownie dała mi masę radości i ciągle chcę więcej!

Pssst… Kocie zdjęcia na bieżąco publikuję na naszym Instagramie – KLIK – jakby kogoś tam jeszcze nie było…;)

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
4 lat temu

Rewelacyjne ujęcia!
Ktoś będzie miał potem piękną pamiątkę w postaci krótkich uchwyconych chwil 🙂
Kurczę, muszę się wreszcie nauczyć robić takie piękne zdjęcia kotom, bo póki co mam wieczny problem z rozmazanymi ujęciami 😀 Ale fakt, że nie mam profesjonalnego sprzętu, robię zdjęcia tylko telefonem ^^’

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx