Blog Sesje

Kocia sesja domowa

Z aparatem fotograficznym nie rozstaję się od dobrych kilku lat. Na co dzień tworzę z moim Maćkiem Notofoto Studio, gdzie fotografujemy głównie ludzi. Odkąd w naszym życiu pojawiły się koty, to naturalnym stało się dla mnie regularne fotografowanie także ich. Co roku (od trzech lat) organizujemy też kalendarzową akcję charytatywną dla rzeszowskiego Schroniska „Kundelek”, przy okazji której fotografujemy schroniskowe zwierzaki. Jednak kocia sesja, którą dzisiaj Wam przedstawiam jest dla mnie wyjątkowa. Wyjątkowa, głównie dlatego, bo to pierwsza sesja wykonana przeze mnie od A do Z jednemu kociakowi, z którym na co dzień nie mieszkam…;)

Magnus swoje imię dostał po czarodzieju, więc nie dziwne, że każdy, kto go pozna jest, cóż… oczarowany. Także ostrzegam! Obejrzenie poniższych zdjęć grozi rzuceniem uroku na oglądającego…;)

kocia sesja zdjęciowa
kocia sesja zdjęciowa rzeszów
kocie sesje rzeszów

Kocia sesja zdjęciowa moim okiem

Praca w kocim towarzystwie sprawia mi masę radości i od przyszłego roku planuję wprowadzić takie sesje do naszej regularnej oferty. Bo czy może być coś lepszego od połączenia dwóch pasji i miłości, czyli kotów i fotografowania?

Magnus okazał się naprawdę wdzięcznym modelem i jest kolejnym dowodem na to, że adopciaki są cudowne! Nie muszę chyba wspominać, że Justyna i Tomek, jego koci rodzice, są w Magnusa totalnie zapatrzeni. W zasadzie to nie ma się czemu dziwić…;)

kocie sesje podkarpacie
sesja zdjęciowa kota
kocia sesja w domu
sesja zdjęciowa kota

Magnus jak na młodego kociaka przystało jest stworzeniem bardzo aktywnym. Lubi się wspinać – im wyżej, tym lepiej! Poza tym, z wysokości lepsze widoki są gwarantowane. Codzienne szaleństwa nie są mu obce ( a najfajniejszą zabawką na świecie jest nic innego jak…gumka do włosów!). Natomiast za przysmak Cosmy – jak każdy szanujący się mruczek – zrobi wiele…;)

sesja zdjęciowa kota w domu
kocie zdjęcia rzeszów
kocie zdjęcia fotograf
kocie zdjęcia fotografia
sesja kota
kociak sesja

A Wam jak się podobają takie domowe, kocie sesje zdjęciowe? Ja wiem na pewno, że chcę więcej!:)

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Olka
4 lat temu

Magnus jest przepiękny!
On na prawdę ma taki kolor oczu, czy te zdjęcia są lekko podkolorowane?
Przepiękna sesja!

A w ogóle bardzo mi się podobają Twoje poduszki 🙂

Marta
Marta
3 lat temu

Witam jakim aparatem i obiektywem zostały wykonane powyższe zdj?

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx