Blog Drapaki Recenzje

Geometryczny drapak od Kapak Store

O tym, że lubię tekturę już chyba wiecie. Lubię drapaki tekturowe przede wszystkim za to, że są ekologiczne. Moje koty je lubią, bo dzięki nim łączą przyjemne z pożytecznym. Dzięki mniejszym i większym drapakom rozstawionym w różnych miejscach naszego kociego mieszkania oszczędzamy meble i dywany. Naprawdę, przez 2,5 roku wspólnego mieszkania z kotami materialne straty są na szczęście minimalne, dzięki dobrze ogarniętej przestrzeni kocio-ludzkiej. Dlatego każdy kolejny tekturowy drapak w naszej kolekcji cieszy mnie tak samo. Zwłaszcza, że kiedy przychodzi nowy, to na makulaturę często idzie najstarszy i najbardziej wysłużony. Mi to pasuje, kotom chyba też. O innych rodzajach drapaków napiszę też już wkrótce!:)

Ostatnio w nasze łapki trafił drapak, który wygraliśmy w konkursie na facebooku Kapak Store. Z całej palety kolorów wybraliśmy obicie żółte, pasujące do słonecznych akcentów w naszym mieszkaniu. Materiał obicia jest podobny do zamszu i jest to na pewno trwalsza opcja od tradycyjnych, usztywnianych, tekturowych obić.

Drapak ma bardzo nietypowy kształt jak na drapaki tekturowe – jest geometryczny! W dwóch zewnętrznych otworach powinien zmieścić się średniej wielkości kot. Najczęściej do otworów wsadzam różne zabawki i przysmaki. Dobrze sprawdzają się też drapakowe zabawy wędką.

Co mi się bardzo podoba to design. Taki kształt tekturowego drapaka jest dla mnie nowością i od razu zrobił na mnie wrażenie. Kociakom zresztą też spodobał się natychmiastowo. Jakby wiedziały, że to dla nich wyjątkowy prezent.

Jeśli chodzi o trwałość to za jakiś czas postaram się zrobić update i pokazać jak drapak prezentuje się po czasie. Jestem dobrej myśli…;) Jednocześnie zawsze przy tego typu produktach zaznaczam, że moje koty naprawdę intensywnie z nich korzystają, więc zużycie na pewno jest u nas większej, niż np. u jednego mniej drapiącego kota.

Drapak służy nam do codziennych zabaw, jak i codziennego, kociego wypoczynku.

Razem z drapakiem dostałam certyfikat produktu. Jest to certyfikat, który (cytując producenta) otrzymuje:
– produkt, wykonany z wysokiej jakości materiałów obiciowych,
– jest poddany dwukrotnej dezynfekcji (dezynfekowana jest osobno tektura, materiały obiciowe oraz pomieszczenie, w którym tworzone są drapaki)
– jest wykonany z papierów kraftowanych o wysokiej gramaturze, które są mocne, nie łamią się i nie pylą,
– jest wykonany z wysoką dokładnością, metodą hand-made (dokładnie 43 arkusze są klejone ręcznie).
Sporadycznie zdarza się, że drapak nie spełnia wymogów i wtedy nie otrzymuje certyfikatu, a także nie trafia do sprzedaży.

Aktualnie drapaki można kupić stacjonarnie w Rybniku, a już niebawem będzie można je zamówić w sklepie internetowym Kapak Store – jak tylko ruszy sprzedaż, to Was o tym poinformuję.

EDIT.: Drapaki do kupienia na stronie Kapak Store – TUTAJ 🙂

Ponadto w Kapak Store znajdziemy różne cudowności stworzone z myślą o kotach. Szczególnie zauroczyły mnie malowane przez firmową artystkę obrazki z podobiznami futrzaków (wkrótce będzie je można nabyć stacjonarnie) – jest to wspaniała, spersonalizowana pamiątka, która ucieszy każdego opiekuna czworonoga. Słowem, serdecznie zachęcam do sprawdzenia oferty Kapak Store – Wasze kociaki na pewno będą zadowolone, jeśli skusicie się na zakupy!;)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx